Cennik

Każdy projekt strony internetowej wymaga indywidualnego podejścia, stąd wymaga również indywidualnej wyceny. Każda strona różni się stopniem rozbudowania, szatą graficzną czy funkcjonalnościami. W związku z tym, niniejszy cennik ma charakter w dużym stopniu ogólny. W celu indywidualnej i precyzyjnej wyceny proszę o kontakt: kontakt@ulisses-studio.pl, tel. 600 288 557.

Strona internetowa WordPress
800 – 1600 zł

Strona internetowa oparta o najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią. Dzieki tej platformie można stworzyć zarówno blog, wizytówkę firmy, portfolio jak i sklep internetowy. Klient otrzymuje stronę w pełni responsywną (dostosowaną do rozdzielczości wielu urządzeń) i z oryginalnym designem.

Strona internetowa kodowana
Od ok. 3500 zł

Strona internetowa, której kod piszę samodzielnie. Jest to opcja dla wymagających, którzy potrzebują projektu bardzo precyzyjnie dostosowanego do ich indywidualnych potrzeb. Strona jest w pełni responsywna i wyposażona w odpowiednie funkcjonalności.

Konfiguracja serwera i domeny wraz z darmowym certyfikatem SSL - 100 zł

Pomoc w wyborze hostingu odpowiadającego danemu projektowi strony www.

Możliwość skorzystania z 20% rabatu na hosting w Smarthost.pl

Stworzenie strony polityki prywatności
60 zł

Wykonanie takiej strony wraz z dobrze skomponowanym tekstem jest konieczne w związku z RODO

Każda rozpoczęta godzina kodowania
50 zł

Strony kodowane są w oparciu o HTML, CSS3, JavaScript, frameworki (Bootstrap). Projekt jest zawsze responsywny: przystosowany do rozdzielczości różnych urządzeń

Stworzenie motywu potomnego (strona WordPress) - 60 zł

Motyw potomny (child theme) to motyw działający na podstawie innego motywu, który modyfikujemy tworząc własny projekt. Zaletą tego rozwiązania jest to, że przy aktualizacji podstawowego motywu, wszystkie zmiany zostają zachowane.

Blog (strona WordPress)
80 zł

Jeśli istnieje potrzeba zrobienia strony, gdzie będzie się często zamieszczało nowe informacje, posty, wpisy itp. to jest opcja obowiązkowa.

Formularz kontaktowy (strona Wordpress)
50zł

Mapa dojazdu (strona Wordpress)
50 zł

Integracja z social media (strona Wordpress)
20 zł

Newsletter (strona WordPress)
100zł

Portfolio (strona WordPress)
300zł

Podstrona (strona WordPress)
60 zł

Logo do strony
400 zł

Podstawowe SEO
100 zł

Zaindeksowanie strony w Google, dodanie mapy strony, optymalizacja elementów strony

Administracja strony www
100 zł/msc

Cotygodniowe aktualizacje wtyczek i motywu, cotygodniowe kopie zapasowe, testy szybkości, do 30 min. aktualizacji treści na stronie, podstawowa ochrona serwisu, wsparcie przez email.